نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: دوری از خانواده بعد ازدواج

2474
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47407
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوری از خانواده بعد ازدواج

سلام.
    من دختری ۲۸ ساله هستم که ۲ ساله ازدواج کردم و بنابر شرایط، از خانواده دور شدم. و ساکن مشهد هستم. چون شوهرم مشهدی بود و منم اهل یکی از شهرستانهای استان فارس. قبل ازدواج چون خیلی عاشق این آقا بودم و دوریش اذیتم میکرد و همچنین از شهر کوچیک خسته شده بودم، هیچوقت درباره اینکه بعد ازدواج کجا ساکن بشیم، صحبت نکردیم. و انگار یجوری مشخص بود که خب معلومه مشهد!
    و منم راغب بودم. اما بعد ازدواج از لحظه ای که پامو گذاشتم مشهد، غربت و نفرت همه وجودمو گرفت و هرروز هم بیشتر شد. هنوزم عاشق همسرم هستم ولی دوری از خانواده، بشدتتتت عذابم میده. همسرم سربازه و هنوز شغلی نداره من بهش میگم حالا که هنوز جای پامون محکم نیست بیا بریم شهر دیگه ای که هردو به یک اندازه از خانواده مون سهم داشته باشیم. رفت و آمد به شهر خودم واقعا سخته. بخوایم هواپیما بگیریم هم هزینه ش خیلی زیاد میشه هربار و هم چون فرودگاه نداره باید به شیراز یا اصفهان بلیط بگیریم و. ازونحا بابام بیاد دنبالمون و من واقعا عذاب وجدان دارم. با ماشین شخصی هم ۱۲٠٠ کیلومترراهه و همسرم خیلی سختشه و تجربه رانندگی اینقدر زیاد نداره. شوهرم عاشق منه همه وسایل راحتیه منو مهیا میکنه اما هیچجوره حاضر نیست از شهرش دل بکنه. واقعا این ۲ سال عذاب کشیدم هرروز. اگر میشه راهنماییم کنید، آیا بنظرتون حق با من نیست؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : دوری از خانواده بعد ازدواج

سلام خانم
    اینکه همسرتان شغل خوبی ندارد یا ودر مسائل مادی زندگی ضعف دارید، طبیعیاست و با کمی صبر و برنامه و تلاش حل می شود.
    اما درباره محل زندگی اگر توافق کردید نباید شکایت کنی. ولی اگر خیلی اذیت میشی میتونی بدون طلبکاری از ایشون بخوای اگه راضی هست به شهر شما بیاد. البته به عواقبش فگر کن چون احتمالا در شهرستان شما شغل مناسبی پیدا نمیشه و خانواده همسرتون هم نیست که حمایتتون کنند.
    موفق باشید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47431
    تشکـر
    1
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دوری از خانواده بعد ازدواج

امیدوارم خوشبخت شید چون حالا همسرتونم سربازن اینو بگم نکته مشترکی داره باهاتون:ما پسرا وقتی بریم سربازی خب انگار اون مدت سربازی و غربت کشیدن و .... یه عذابیه که ادم کلی لذتای دیگه رو چشمشو میبنده و از اون لذتا غافله. در حالی که یکی نیس بگه بابا تو سربازی سربازی یعنی دوری از خونه دوری از عزیزان دوری از ... وقتی این قانون سربازیه بیا و ب این شرایط خودتو وفق بده نکات مثبت الانتو ببین پیدا کن ازش لذت ببر اصلا...

الانم شما بخاطر همسرتون اومدید مشهد به عشق ایشون و ...شاید قبل اومدن فک نمیکردید اینجوری غربت سخته و ... دوری از خونه و مادر و پدر و ... الان که اومدید شهری غریب دلتنگی و ... بیاید اینارو بذارید کنار خب کنارشم به اتفاقا و کارایی که میتونید انجام بدید تو این موقعیت و ... فک کنید و کیفش ببرید و برنامه بریزید منظومر اینه.
    من خودم 2 سال نبودم و تازه سربازیم تموم شده . الانم که الانه میگم کاش بجای اون عربت و ... و دوری و ... میگفتم میخندیدم میرفتم کیف گردش کم کمش با محیطم شاد میشدم و ...
    والا شیراز یا استان فارس و ... خونواده پدری و .. هیچ اتفاق خاصی براشون قرار نیس بیافته زندگی شما اینده شما الان همسرتونه . سرباز و پادگان هم نیستید که بگم نمیتونید ببینید یا تماس بگیرید !!! تماس صوتی تصویری کلی راه ارتباطی دلتنگیارو با اینا پر کنید رفع کنید اتفاقای خوب زندگیتونم برنامه بریزید و به اونا تلاش کنید برسید...تجربه منه از دو سال غربت ....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد